Presa din Ungaria l-a desființat pe Andrei Nicolescu: „A înnebunit complet, i-a înjurat cu spume la gură”

Presa din Ungaria l-a desființat pe Andrei Nicolescu: „A înnebunit complet, i-a înjurat cu spume la gură”

Ultimul meci al rundei #1 din Superliga, Csikszereda - Dinamo, scor 2-2, a fost unul cu scântei, așa cum se anticipase încă dinainte de start. La primul meci al harghitenilor pe prima scenă a fotbalului românesc, Dinamo s-a deplasat în Hargita, iar spiritele s-au încins înainte de primul fluier. Nervi au fost și la final, când Andrei Nicolescu, președintele bucureștenilor, a răbufnit la adresa gazdelor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor