Panduru a râs de un jucător din Csikszereda - Dinamo: „Asta faci la Liga 3, nu ai cum!”

Panduru a râs de un jucător din Csikszereda - Dinamo: „Asta faci la Liga 3, nu ai cum!”

Fostul internațional Basarab Panduru (55 de ani) a analizat meciul dintre Csikszereda și Dinamo, scor 2-2, din prima etapă a Superligii. Basarab Panduru a spus că Dinamo este echipa care, mai degrabă, ar fi meritat să obțină cele 3 puncte. Acesta a râs de modul în care Balint Szabo s-a apărat la golul marcat de Eddy Gnahore chiar înainte de pauză. Basarab Panduru, după Csikszereda - Dinamo: „Nici nu s-au trezit bine, că era 2-0” „Meciul a început într-o mare vijelie. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor