MotoGP: Maverick Vinales a câștigat Marele Premiu al Americilor

MotoGP: Maverick Vinales a câștigat Marele Premiu al Americilor ..

”E vreo șansă să rămâi la FCSB?”. Florinel Coman a rostit imediat două cuvinte ..

Dani Coman a plecat de la Hermannstadt și a transmis un mesaj amplu ..

Neașteptat! Ce au scandat mii de fani în Gruia, la CFR Cluj - FCSB

Neașteptat! Ce au scandat mii de fani în Gruia, la CFR Cluj - FCSB ..

FCSB a învins-o pe CFR și poate fi campioană matematic peste doar șapte zile! Calculele: toate rezultatele de care are nevoie ..

CFR Cluj - FCSB 0-1. ”Roș-albaștrii” sunt cu o mână pe titlu, după execuția superbă a lui Florinel Coman ..

E gata! Mircea Lucescu s-a înțeles cu noul club și revine

E gata! Mircea Lucescu s-a înțeles cu noul club și revine ..

Jucătorul remarcat de Ilie Dumitrescu în prima repriză a partidei CFR Cluj - FCSB: ”Aduce un plus extraordinar” ..

Reacția francezilor, după ce Istvan Kovacs a fost delegat la Barcelona - PSG. ”Amintiri foarte proaste” ..

Cornel Șfaițer a ”lovit” în arbitraj după Dinamo - Poli Iași 1-0: ”Cum i se zice? Hoțugan?” ..

Meciul Udinese - Roma, oprit definitiv în minutul 70! Un fotbalist s-a prăbușit pe gazon ..

”I-a făcut capul, zici că a fost împușcat”. În lacrimi, Mihai Bordeianu ”a izbucnit” după Dinamo - Poli Iași ..

Reacția lui Xabi Alonso, după ce Bayer Leverkusen a câștigat primul titlu din istorie în Bundesliga ..

CFR Cluj - FCSB 0-1, ACUM pe Digi Sport 1. Florinel Coman înscrie superb din lovitură liberă ..

Brutal: primul verdict al medicilor în cazul lui Luca Mihai! Autoritățile vor fi sesizate ..

Dinamo a învins-o pe Poli Iași, dar Zeljko Kopic vrea mai mult: ”Asta e problema noastră!” ..

Ce a spus Ahmed Bani, după ce i-a adus lui Dinamo victoria cu Poli Iași cu un gol în minutul 90+3 ..

”Nebunie” la Leverkusen - Bremen! Fanii au intrat pe teren înainte ca meciul să se termine! ..

Arsenal - Aston Villa 0-2 / Liverpool - Crystal Palace 0-1. Etapă perfectă pentru Manchester City ..

CFR Cluj - FCSB 0-0, ACUM pe Digi Sport 1. Roș-albaștrii pot face un nou pas uriaș spre titlu ..