Andrei Nicolescu, un nou mesaj în miez de noapte despre incidentele de la meciul cu Csikszereda

Andrei Nicolescu, un nou mesaj în miez de noapte despre incidentele de la meciul cu Csikszereda

Andrei Nicolescu, președintele de la Dinamo, a comentat pe rețelele de socializare incidentele de la meciul „câinilor” cu Csikszereda, scor 2-2. După ce șeful celor de la Dinamo a făcut scandal pe culoarele de pe stadionul din Harghita, Andrei Nicolescu a revenit cu un mesaj pe rețelele de socializare în care a criticat în termeni duri organizarea partidei de la Csikszereda. Acesta a relatat desfășurarea evenimentelor care s-au lăsat cu gaze lacrimogene și bătăi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor