Andrei Nicolescu a oferit detalii despre incidentele de la meciul cu Csikszereda: „România fotbalistică încă mai știe să-și pună singură piedică”

Andrei Nicolescu a oferit detalii despre incidentele de la meciul cu Csikszereda: „România fotbalistică încă mai știe să-și pună singură piedică”

Andrei Nicolescu, președintele de la Dinamo, a comentat pe rețelele de socializare incidentele de la meciul „câinilor” cu Csikszereda, scor 2-2. După ce șeful celor de la Dinamo a făcut scandal pe culoarele de pe stadionul din Harghita, Andrei Nicolescu a revenit cu un mesaj pe rețelele de socializare în care a criticat în termeni duri organizarea partidei de la Csikszereda. Acesta a relatat desfășurarea evenimentelor care s-au lăsat cu gaze lacrimogene și bătăi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor