O româncă regretă că a plecat din România, după ce a fost prinsă de polițiștii din Anglia la furat: „Mă voi întoarce în țara mea”

O româncă regretă că a plecat din România, după ce a fost prinsă de polițiștii din Anglia la furat: „Mă voi întoarce în țara mea”

O tânără româncă de 20 de ani a fost condamnată la 12 luni de închisoare în Marea Britanie pentru furt. Conform Birmingham Live, Esmeralda Negut a fost prinsă furând din centrul comercial Bullring din Birmingham. A furat un telefon și 2.000 de lire cash Esmeralda a venit în Marea Britanie în 2023, lăsându-și cei doi […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea