Mesajul Luminiței Anghel după ce fiul ei a terminat clasa a șaptea. Artista a publicat imaginea cu Filip. „Am ajuns și în acest moment”

Mesajul Luminiței Anghel după ce fiul ei a terminat clasa a șaptea. Artista a publicat imaginea cu Filip. „Am ajuns și în acest moment”

Luminița Anghel, în vârstă de 56 de ani, este o mamă mândră. Fiul ei, Filip, a terminat clasa a șaptea cu diplomă, iar mama lui i-a transmis un mesaj emoționant pe contul de socializare, unde a publicat și o imagine cu acesta, fără a-i dezvălui chipul. Luminița Anghel trăiește o frumoasă poveste de dragoste alături […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea