Zeljko Kopic și-a exprimat nemulțumirea după primul meci al sezonului: „Am avut un start prost, am fost dezamăgit”

Zeljko Kopic și-a exprimat nemulțumirea după primul meci al sezonului: „Am avut un start prost, am fost dezamăgit”

Zeljko Kopic (47 de ani), antrenorul lui Dinamo, s-a declarat dezamăgit de prestația jucătorilor săi în prima parte a meciului cu nou-promovata Csikszereda, încheiat la egalitate, scor 2-2. Gazdele conduceau cu scorul de 2-0 după primele 11 minute, în urma autogolului lui Maxime Sivis, din minutul 2, și a reușitei lui Efraim-Zoltan Bodo, din minutul 11. Alexandru Musi, în minutul 16, și Eddy Gnahore, în minutul 43, au punctat pentru Dinamo. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor