Andrei Nicolescu a făcut un scandal-monstru după meci » A țipat către șefii ciucani: „Rușine absolută! Lipsă de respect, rușine, rușine, rușine!

Andrei Nicolescu a făcut un scandal-monstru după meci » A țipat către șefii ciucani: „Rușine absolută! Lipsă de respect, rușine, rușine, rușine!

Csikszereda - Dinamo 2-2. Andrei Nicolescu a fost foarte nervos după meciul „câinilor” de la Miercurea Ciuc. Președintele echipei bucureștene a avut reproșuri directe către conducerea ciucanilor, pe culoarele de la stadionul din Harghita. Nicolescu le-a reproșat ciucanilor aspectele legate de organizarea partidei și i-a acuzat de scandalul fanilor dinamoviști cu jandarmeria. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor