Nu s-a văzut la TV » Ce s-a întâmplat pe gazon după Rangers - FCSB

Nu s-a văzut la TV » Ce s-a întâmplat pe gazon după Rangers - FCSB

Imediat după eșecul cu Rangers, scor 0-4, jucătorii de la FCSB au mers la galeria venită din România. FCSB a fost demolată pe Ibrox, în etapa a treia a grupei unice din Europa League. Roș-albaștrii au fost susținuți frenetic de 2000 de suporteri, care au dominat pe alocuri fondul sonor de pe legendarul stadion din Glasgow. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor