FCSB a jucat la înfrângere

FCSB a jucat la înfrângere

Ciuntită și de arbitru, FCSB a bugetat un eșec cu Rangers, dar a ieșit umilință. Pentru bucureșteni a contat mai mult derby-ul cu Rapid, așa că au trimis rezerve pe Ibrox, inclusiv pe Edjouma, un mijlocaș fără noimă. Roș-albaștrii speră la calificare, au 6 puncte câștigate din primele două etape. Rangers a învins-o pe Malmo și a fost strivită de Lyon. Scoțienii nu stau grozav nici în campionat, doar locul 3 după 8 etape. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor