FCSB, dezastru la Glasgow! » Roș-albaștrii au primit patru goluri, iar „Panterele” lui Gigi Becali au fost ridiculizate

FCSB, dezastru la Glasgow! » Roș-albaștrii au primit patru goluri, iar „Panterele” lui Gigi Becali au fost ridiculizate

FCSB a pierdut usturător pe Ibrox, într-o partidă contând pentru runda a treia din grupa XXL de Europa League, scor 0-4 cu Rangers, de altfel scorul serii în a doua cea mai importantă competiție continentală. Tom Lawrence, Vaclav Cerny, cu o „doppietta” și Hamza Igamane au fost autorii reușitelor trupei lui Philippe Clement. În urma acestui eșec, FCSB se clasează pe locul 13, cu 0 golaveraj, fiind totuși pe loc de play-off, în continuare. Rangers - FCSB 4-0 Final de meci. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor