Jucătorul de la FCSB s-a dus după arbitru la pauză » Italianul a reacționat imediat: „Asta mi-a zis”

Jucătorul de la FCSB s-a dus după arbitru la pauză » Italianul a reacționat imediat: „Asta mi-a zis”

David Miculescu, atacantul de la FCSB, a analizat meciul pierdut cu Rangers, scor 0-4, în Europa League. Miculescu a declarat că a vorbit cu arbitrul Marco Di Bello la pauza meciului, după decizia controversată a italianului din minutul 2. Miculescu i-a luat mingea portarului Butland, apoi a trimis în plasă, însă arbitrul a fluierat înainte ca balonul să treacă de linia porții. Astfel, faza nu a putut să fie analizată la VAR. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor