FCSB riscă să piardă gratis un jucător care nu fusese pus pe liber de Gigi Becali și fusese folosit în mai multe meciuri importante din Europa

FCSB riscă să piardă gratis un jucător care nu fusese pus pe liber de Gigi Becali și fusese folosit în mai multe meciuri importante din Europa

Andrei Gheorghiță (22 de ani), mijlocașul stânga al lui FCSB, se judecă cu fostul său club, Poli Iași, la Comisia de Recurs a FRF pentru neplata salariilor dinainte de venirea acestuia la echipa campioană. Așadar, Gigi Becali l-ar putea pierde pe tânărul jucător. Andrei Gheorghiță se află în litigiu cu Poli Iași, club la care a fost legitimat între 2023 și 2025, pentru că nu i-a plătit ultimele salarii dinainte de transferul la FCSB. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor