„Prima dată când pățim așa ceva” » A apărut dialogul purtat la porțile stadionului de șeful Jandarmeriei cu fanii lui Dinamo

„Prima dată când pățim așa ceva” » A apărut dialogul purtat la porțile stadionului de șeful Jandarmeriei cu fanii lui Dinamo

Csikszereda - Dinamo, în prima etapă a noului sezon de Superliga, a fost scântei, după ce peste 100 de fani ai bucureștenilor care s-au deplasat la Miercurea Ciuc pentru meci nu au fost lăsați să intre în stadion mai devreme, accesul fiindu-le permis abia cu cinci minute înainte de start, așa cum au acuzat dinamoviștii. Inspectorul șef al Jandarmeriei, Dan Iamandi, a încercat să liniștească spiritele la poarta stadionului, dar fără succes. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor