Cătălin Cîrjan nu se teme de fosta echipă, înainte de Rapid - Dinamo: „Mergem să luăm cele 3 puncte”

Cătălin Cîrjan nu se teme de fosta echipă, înainte de Rapid - Dinamo: „Mergem să luăm cele 3 puncte”

Raul Opruț și Cătălin Cîrjan au comentat remiza „câinilor” cu Poli Iași, scor 2-2. Cei doi jucători ai lui Dinamo au analizat egalul cu Politehnica Iași, dar au declarat că se concentrează pe meciul cu Rapid din următoarea etapă. Raul Opruț: „A fost o deplasare grea, urmează altă deplasare grea” Fundașul lui Dinamo consideră că echipa sa a făcut o a doua repriză bună și este prea devreme pentru a vorbi de play-off. +1 FOTO „Meci greu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor