Spectacol total în Poli Iași - Dinamo! „Câinii”, șifonați rău înaintea derby-ului cu Rapid » 3 jucători, OUT din cauza accidentărilor

Spectacol total în Poli Iași - Dinamo! „Câinii”, șifonați rău înaintea derby-ului cu Rapid » 3 jucători, OUT din cauza accidentărilor

Poli Iași și Dinamo au oferit un meci spectaculos în etapa 5 din Superliga. Cele două formații au terminat la egalitate, scor 2-2. „Câinii” au deschis scorul rapid, în minutul 3, prin Selmani dintr-un penalty, însă au fost întorși până la finalul primei reprize. A fost un meci extrem de complicat pentru Dinamo. 3 jucători de bază s-au accidentat și ar putea rata derby-ul cu Rapid. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor