Zeljko Kopic a făcut anunțul important la miezul nopții: „Plănuim să îi aducem”

Zeljko Kopic a făcut anunțul important la miezul nopții: „Plănuim să îi aducem”

Poli Iași - Dinamo 2-2. Zeljko Kopic (46 de ani), antrenorul „câinilor”, a oferit prima reacție după remiza înregistrată de echipa sa. Dinamo a condus la Iași, a fost întoarsă, însă a egalat în repriza a doua grație autogolului semnat de Todor Todoroski (25 de ani). Imediat după meci, la flash-interviu, Kopic a fost mulțumit de evoluția echipei sale și a anunțat faptul că Dinamo este aproape să mai aducă unul sau doi jucători. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor