Notele GSP, după Poli Iași - Dinamo: Mulți jucători, câțiva fotbaliști și unii „comisari”

Notele GSP, după Poli Iași - Dinamo: Mulți jucători, câțiva fotbaliști și unii „comisari”

Poli Iași - Dinamo s-a încheiat cu remiză, scor 2-2, după un meci cu schimbări de rezultat. "Câinii" au început furtunos, penalty secunda 20, apoi gol Selmani, după care moldovenii au revenit cu o superexecuție a lui Bordeianu și cu golul din prelungirile primei reprize al lui Samayoa. Care-și răscumpără o parte din greșeala din debutul meciului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor