Anastasiu: Una este să-ți faci datoria ca stat, alta este să umilești antreprenorul pe TikTok

Vicepremierul Dragoș Anastasiu a lansat critici ferme la adresa instituțiilor statului român, acuzând comportamente abuzive În conferința de presă, susținută duminică, Anastasiu a condamnat public modul în care unele autorități, precum ANPC, aleg să facă exces de zel în spațiul public. „Una este să-ți faci datoria ca stat și să reglementezi, să amendezi ceea ce […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera