Vicepremierul Dragoș Anastasiu: Am băgat bățul în viespar

Vicepremierul Dragoș Anastasiu a susținut duminică o conferință de presă în care a abordat public, pentru prima dată, controversele legate de implicarea sa într-un dosar penal și criticile venite din interiorul coaliției de guvernare Declarațiile vin într-un context tensionat, în care liderii PSD și AUR i-au cerut demisia, iar DNA a transmis că acesta a […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera