Cum au rămas doi copii din Cluj fără trotinete: „Au venit cu cagulele pe cap și i-au amenințat cu cuțitul”

Cum au rămas doi copii din Cluj fără trotinete: „Au venit cu cagulele pe cap și i-au amenințat cu cuțitul”

Doi copii din Cluj au rămas fără trotinete, după ce au fost jefuiți de doi indivizi mascați în fața unui magazin alimentar din cartierul Mănăștur, potrivit Știri de Cluj. Cum rămas cei doi copii din Cluj fără trotinete Doi adolescenți de 14 ani au fost jefuiți și amenințați cu cuțitul în cartierul Mănăștur din Cluj-Napoca. […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea