Cazul bărbatului răpit pe stradă în Timișoara pentru a fi forțat să cerșească la Cluj-Napoca. Fugise de abuzatori din Franța în România

Cazul bărbatului răpit pe stradă în Timișoara pentru a fi forțat să cerșească la Cluj-Napoca. Fugise de abuzatori din Franța în România

Curtea de Apel Timișoara a pronunțat în iunie 2025 sentința finală într-un caz de trafic de persoane tulburător. Dosarul a vizat un român cu handicap exploatat timp de 12 ani în România și Franța. DIICOT a intrat pe fir după ce bărbatul a fost răpit de pe stradă în plină zi la Timișoara pentru a […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea