Apariția Mihaelei Botezatu la o petrecere la Ambasada Marii Britanii în România. Poartă în continuare negru după moartea lui Silviu Prigoană

Apariția Mihaelei Botezatu la o petrecere la Ambasada Marii Britanii în România. Poartă în continuare negru după moartea lui Silviu Prigoană

Mihaela Botezatu, văduva regretatului om de afaceri Silviu Prigoană, a atras toate privirile la recepția organizată la Ambasada Marii Britanii din România, în cinstea zilei de naștere a Regelui Charles al III-lea. Evenimentul, marcat de eleganță și rafinament, a reunit numeroase personalități din viața publică românească, iar apariția discretă, dar profund simbolică, a Mihaelei Botezatu […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea