O tânără din Ploiești a fost răpită de fostul iubit, dusă în pădure și amenințată cu moartea. Ce s-a întâmplat apoi

O tânără din Ploiești a fost răpită de fostul iubit, dusă în pădure și amenințată cu moartea. Ce s-a întâmplat apoi

O tânără de 22 de ani din Ploiești a fost răpită de fostul iubit, în vârstă de 26 de ani, și dusă într-o pădure din Strejnicu. Tânăra a fost lovită, amenințată cu moartea și tunsă cu foarfeca, întrucât voia să se despartă de cel care a răpit-o. Incidentul s-a petrecut duminică, 15 iunie, pe strada […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea