Vasile Miriuță a pus pauză în antrenorat! Ce a decis să facă, după ce a ajuns cu Poli Iași în B

Vasile Miriuță a pus pauză în antrenorat! Ce a decis să facă, după ce a ajuns cu Poli Iași în B

Vasile Miriuță (56 de ani), antrenorul care a pregătit-o sezonul trecut pe Poli Iași, a decis să ia momentan o pauză din antrenorat, după ce a ajuns cu gruparea moldavă în liga a doua. La finalul sezonului trecut, după ce Poli Iași a pierdut barajul de menținere / promovare în prima ligă contra celor de la Metaloglobus, Vasile Miriuță a luat hotărârea să nu mai continue pe banca moldovenilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor