Tensiuni după Inter D'Escaldes - FCSB » Incredibil ce s-a întâmplat după meciul din Andorra

Tensiuni după Inter D'Escaldes - FCSB » Incredibil ce s-a întâmplat după meciul din Andorra

FCSB s-a calificat cu mari emoții în turul al doilea preliminar din Liga Campionilor, deși a pierdut manșa a doua a turului 1 preliminar, în deplasarea din Andorra, scor 1-2, contra celor de la Inter D'Escaldes. La finalul partidei, campioana României a primit „interzis” la conferința de presă. În ciuda eșecului, FCSB a avansat în turul următor al competiției, însă după meciul din Andorra a întâmpinat probleme și în ceea ce privește obligațiile media. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor