Ilie Dumitrescu a găsit marea problemă, după ce a văzut pe teren în Inter D'Escaldes - FCSB: „E clar”

Ilie Dumitrescu a găsit marea problemă, după ce a văzut pe teren în Inter D'Escaldes - FCSB: „E clar”

Fostul internațional Ilie Dumitrescu a analizat eșecul suferit de FCSB cu Inter D'Escaldes, scor 1-2, în manșa a doua a turului 1 preliminat Champions League. Campioana României s-a calificat mai departe datorită victoriei cu 3-1 din prima manșă. În turul 2 va da peste Shkendija, campioana Macedoniei de Nord. Ilie Dumitrescu a declarat că FCSB a arătat rău cu andorranii din cauza nivelului scăzut al tonusului în acest moment al sezonului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor