Basarab Panduru a demolat-o pe FCSB: „Nu ai cum să faci așa ceva”

Basarab Panduru a demolat-o pe FCSB: „Nu ai cum să faci așa ceva”

Basarab Panduru, fostul mijlocaș al Stelei, a analizat meciul pierdut de FCSB cu Inter Club D'Escaldes, scor 1-2. Fostul internațional a fost șocat de rezultat, având în vedere că roș-albaștrii au condus cu 1-0. FCSB s-a calificat în turul 2 preliminar UCL datorită victoriei din prima manșă cu Inter D'Escaldes, scor 3-1. Urmează duelul cu Shkendija pentru roș-albaștri, iar Basarab Panduru crede că bucureștenii nu vor avea probleme în ceea de privește calificarea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor