Alexandru Tudorie, optimist după meciul cu „U” Cluj: „Avem echipă bună care o să se bată la play-off”

Alexandru Tudorie, optimist după meciul cu „U” Cluj: „Avem echipă bună care o să se bată la play-off”

Alexandru Tudorie (28 de ani), atacantul celor de la Petrolul Ploiești, și Marian Huja (25 de ani) au comentat remiza „lupilor galbeni” cu Universitatea Cluj, scor 0-0. Alexandru Tudorie este de părere că Petrolul este o echipă care poate prinde play-off-ul. Atacantul „lupilor galbeni” spune că echipa sa a arătat un joc de play-off în ultimele două partide. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor