Ovidiu Sabău, conferință de presă după egalul obținut în deplasare, la Ploiești: „Cred că echipa asta are potențial și anul acesta poate să fie o echipă de play-off”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor