Prima reacție a lui Vasile Șiman, după ce Dinamo a ieșit din insolvență: „Voi continua pe toate căile legale”

Prima reacție a lui Vasile Șiman, după ce Dinamo a ieșit din insolvență: „Voi continua pe toate căile legale”

23 iunie este o zi care rămâne în istoria celor de la Dinamo! Clubul din șoseaua „Ștefan cel Mare” a anunțat ieșirea din insolvență prin intermediul unui comunicat oficial, așa că bucureștenii pot evolua din sezonul 2026-2027 din nou în cupele europene. Vasile Șiman, fostul patron de la Sportul Studențesc, cel care a luptat în instanță cu Dinamo privind o clauză din transferul lui Ionuţ Şerban, a reacționat imediat după aflarea veștii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor