Dinamoviștii nu deschid acum șampania

Dinamoviștii nu deschid acum șampania

Dinamo spune că e o zi istorică, a ieșit din insolvență. Fanii cer transferuri și performanță, le pasă prea puțin să citească hotărârea seacă de pe portal.just.ro. Dinamo să știe că meciul nu s-a terminat. În sfârșit, Dinamo e solvabilă. Partea bună e că roș-albii o pot lua de la capăt și vor începe un drum curat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor