În Europa după 9 ani? Încă un mare succes pentru Dinamo!

În Europa după 9 ani? Încă un mare succes pentru Dinamo!

Zeljko Kopic și jucătorii „câinilor” au o motivație extraordinară după ieșirea din insolvență: pot evolua în cupele europene începând din ediția 2026/2027. Dinamo mai are nevoie de un aviz din partea forului european pentru a avea dreptul de a juca în cupele europene, dar sunt șanse mari ca acesta să fie obținut, având în vedere că gruparea a ieșit din insolvență. Dinamo a anunțat astăzi că a ieșit din insolvență. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor