Noul ministru al Apărării a vorbit despre singura soluție a Stelei pentru a căpăta dreptul de promovare în Superliga

Noul ministru al Apărării a vorbit despre singura soluție a Stelei pentru a căpăta dreptul de promovare în Superliga

Ionuț Moșteanu (51 de ani), ministrul Apărării Naționale, a explicat care e singura soluție care ar putea-o duce pe CSA Steaua în Superliga de la anul: asocierea cu un investitor „solid”. Moșteanu propune găsirea unui investitor serios și potent financiar care să ducă brandul Steaua în primul eșalon al fotbalului românesc. Adică singura variantă care s-a mai vehiculat până acum, dar nu s-a concretizat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor