Ovidiu Burcă a recunoscut că a fost deturnat: „Când te sună Sepsi...” + Ce urmează la Sf. Gheorghe: „

Ovidiu Burcă a recunoscut că a fost deturnat: „Când te sună Sepsi...” + Ce urmează la Sf. Gheorghe: „

Ovidiu Burcă a susținut prima conferință de presă ca antrenor al lui Sepsi. Tehnicianul care are misiunea să promoveze cu formația covăsneană a semnat pe un an, cu opțiune de prelungire pe 3 ani, dacă își îndeplinește obiectivul. Burcă a recunoscut că a negociat cu Chindia înainte de Sepsi, dar s-a răzgândit rapid când a primit oferta de la covăsneni și s-a arătat încântat de noul lui club. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor