Primele mutări din „era Burcă”: Sepsi l-a prezentat pe fostul jucător de la Dinamo

Primele mutări din „era Burcă”: Sepsi l-a prezentat pe fostul jucător de la Dinamo

Sepsi l-a prezentat oficial pe Dani Iglesias, 29 de ani, mijlocaș liber de contract după despărțirea de Steaua București. Spaniolul e primul jucător adus după instalarea lui Ovidiu Burcă pe bancă, cei doi cunoscându-se de la Dinamo. Sepsi a făcut al doilea transfer al verii, după cel al lui Robert Silaghi, luat de la U Cluj. Iglesias va fi la al patrulea sezon în România. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor