Prima mutare din „era Burcă”: Sepsi l-a prezentat pe fostul jucător de la Dinamo

Prima mutare din „era Burcă”: Sepsi l-a prezentat pe fostul jucător de la Dinamo

Sepsi l-a prezentat oficial pe Dani Iglesias, 29 de ani, mijlocaș liber de contract după despărțirea de Steaua București. Spaniolul e primul jucător adus după instalarea lui Ovidiu Burcă pe bancă. Sepsi a făcut al doilea transfer al verii, după cel al lui Robert Silaghi, luat de la U Cluj. Iglesias va fi la al patrulea sezon în România. Sepsi l-a prezentat pe Dani Iglesias „Sepsi OSK s-a întărit cu un nou jucător, în persoana lui Dani Iglesias. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor