Mihai Stoica: „Mi-aș dori din inimă să jucăm cu ei în turul 3 din Champions League”

Mihai Stoica: „Mi-aș dori din inimă să jucăm cu ei în turul 3 din Champions League”

Mihai Stoica (60), președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a numit echipa pe care își dorește ca bucureștenii să o întâlnească în cazul în care vor ajunge în turul trei preliminar din Liga Campionilor. FCSB are mari șanse să treacă de Inter d'Escaldes, după 3-1 în turul de la București. În turul doi, echipa lui Becali va fi, de asemenea, favorită. Va întâlni câștigătoarea dintre Shkendija și The New Saints. În tur a fost 0-0. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor