Mihai Stoica a numit cel mai bun fotbalist din Superliga: „O mare surpriză”

Mihai Stoica a numit cel mai bun fotbalist din Superliga: „O mare surpriză”

Mihai Stoica (60 de ani), oficialul celor de la FCSB, a vorbit la începutul sezonului despre „cel mai bun jucător din Superliga”. În viziunea sa, cu anumite precizări, acesta este Meriton Korenica (28 de ani), mijlocașul stânga de la CFR Cluj. Meme a menționat că, în momentul în care a făcut această declarație, i-a exclus din start pe jucătorii de la FCSB, precum și pe Louis Munteanu (23 de ani), golgheterul sezonului trecut. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor