Reacție extrem de dură din tabăra Rapidului: „Am jucat cu niște «tarzani». Borza, bordură!”

Reacție extrem de dură din tabăra Rapidului: „Am jucat cu niște «tarzani». Borza, bordură!”

Marian Iancu (60 de ani), fostul patron de la Timișoara și fan al Rapidului, a făcut o analiză dură a meciului câștigat de giuleșteni pe terenul celor de la FC Argeș, scor 2-0. Marian Iancu se bucură de victoria celor de la Rapid, însă spune că a observat multe lacune în jocul etalat de echipa lui Gâlcă, în condițiile în care giuleștenii au întâlnit o echipă care abia a promovat în Superliga. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor