Mesajul lui Basarab Panduru către Gigi Becali, după FCSB - Sparta Praga: „Mi se pare că trebuie să învățăm din seara asta”

Mesajul lui Basarab Panduru către Gigi Becali, după FCSB - Sparta Praga: „Mi se pare că trebuie să învățăm din seara asta”

Basarab Panduru și-a exprimat public dezamăgirea, după ce FCSB a cedat (2-3) pe Ghencea împotriva Spartei Praga și a părăsit din manșa a treia preliminară Liga Campionilor. Meciul din tur, de la Praga, s-a terminat 1-1. Campioana România va încerca să acceadă în grupa de Europa League. Pentru acest lucru o va înfrunta pe LASK Linz (Austria). Panduru a recunoscut că se aștepta ca, în urma meciului din tur, FCSB să aibă o șansă de a se califica. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor