Ilie Dumitrescu a distrus patru jucători de la FCSB: „Au fost depășiți total”

Ilie Dumitrescu a distrus patru jucători de la FCSB: „Au fost depășiți total”

Ilie Dumitrescu a criticat apărarea celor de la FCSB, după ce campioana României a fost eliminată de Sparta Praga din turul trei preliminar al Ligii Campionilor. Roș-albaștrii au fost învinși pe Ghencea cu 2-3, după un 1-1 în tur la Praga, și se vor lupta pentru un loc în grupele Europa League, în play-off, cu austriecii de la LASK Linz. Dumitrescu a spus că este pentru prima dată la FCSB când nu poate să remarce vreun fundaș. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor