Jucătorul FCSB-ului, la pământ după eliminarea din Liga Campionilor: „Execrabil! Visul s-a terminat”

Jucătorul FCSB-ului, la pământ după eliminarea din Liga Campionilor: „Execrabil! Visul s-a terminat”

FCSB - Sparta Praga 2-3. Mihai Lixandru (23 de ani) a oferit o reacție tristă după eliminarea echipei sale din Liga Campionilor. FCSB va evolua în play-off-ul Europa League, acolo unde o va întâlni pe LASK Linz. Lixandru a vorbit și despre arbitraj, pe care l-a contestat. Mijlocașul campioanei României a fost nemulțumit de faptul că arbitrul danez a acordat doar 5 minute de prelungiri în contextul în care au existat mai multe întreruperi ale jocului în repriza a doua. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor