Mai are Giuleștiul răbdare?!

Mai are Giuleștiul răbdare?!

Se îngroașă gluma la Rapid, singura echipă din Superligă care n-a câștigat niciun meci din cele 5 disputate până acum! Ca atare, deși a cheltuit milioane de euro ca să se întărească, anunțata candidată la titlu, ori măcar la podium, a strâns doar 4 puncte din 15 posibile și e în pericol de a ocupa o poziție retrogradabilă la finalul etapei aflate în curs de desfășurare! Sâmbătă, la Buzău, Rapid a condus-o pe nou-promovata Gloria din minutul 10 în 77, atât că, ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor