Tot în alb-roșu. „Bendy, treci acasă! Ăla care adormea dacă avea pe pat o pilotă cu Dinamo”

Tot în alb-roșu. „Bendy, treci acasă! Ăla care adormea dacă avea pe pat o pilotă cu Dinamo”

Ionel Culina a anunțat pe rețelele de socializare „transferul” lui Andrei Bendeac în echipa de comunicare de la CS Dinamo Mutare de impact în comunitatea „câinilor roșii” realizată de CS Dinamo București. Gruparea din Ștefan cel Mare tocmai l-a transferat pe Andrei Bendeac, fratele mai mic al actorului Mihai Bendeac. După ce o bună perioadă a lucrat în echipa de comunicare a formației de Superliga, Andrei s-a despărțit de clubul din prima ligă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor