Gigi Becali a intrat în direct, după FCSB - Sparta Praga, și a dat de pământ cu doi jucători: „N-au contat! M-am luat eu după unul și altul”

Gigi Becali a intrat în direct, după FCSB - Sparta Praga, și a dat de pământ cu doi jucători: „N-au contat! M-am luat eu după unul și altul”

FCSB - Sparta Praga 2-3. Gigi Becali (66 de ani), patronul campioanei României, a intrat în direct după eliminarea echipei sale din Liga Campionilor și i-a făcut praf pe Alexandru Băluță (30 de ani) și Marius Ștefănescu (25 de ani). Cei doi jucători au fost înlocuiți la pauza meciului, în momentul în care cehii conduceau cu 3-0. FCSB va evolua în play-off-ul Europa League în fața austriecilor de la LASK Linz. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor