Ce s-a întâmplat pe gazon, imediat după FCSB – Sparta Praga » Incidente, danezul a scos cartonașul roșu

Ce s-a întâmplat pe gazon, imediat după FCSB – Sparta Praga » Incidente, danezul a scos cartonașul roșu

FCSB a părăsit în această seara Liga Campionilor. A fost învinsă de Sparta Praga, 2-3, la capătul unui meci cu două reprize total diferite: cehii au dominat prima parte, în timp ce campioana României a revenit în repriza secundă, fiind aproape de egalare. La final, fanii le-au mulțumit jucătorilor, dar au fost și mulți nervi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor