Jucătorii de la FCSB, „tăvăliți” după rușinea din Andorra: „Cei mai buni tiktokeri de pe teren”

Jucătorii de la FCSB, „tăvăliți” după rușinea din Andorra: „Cei mai buni tiktokeri de pe teren”

FCSB a avut de furcă marți seara, în turul 1 preliminar din Liga Campionilor, în deplasarea din Andorra, contra celor de la Inter d'Escaldes, cedând rușinos, scor 1-2, și tremurând pentru calificarea mai departe în cea mai importantă competiție intercluburi din Europa. Prestația roș-albaștrilor nu a fost pe placul fanilor, care au reacționat imediat pe rețelele de socializare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor