Negocieri de ultimă oră » 3 jucători de la FCSB pot fi exilați la alt club din Superliga: președintele a confirmat

Negocieri de ultimă oră » 3 jucători de la FCSB pot fi exilați la alt club din Superliga: președintele a confirmat

Malcom Edjouma, Alexandru Băluță și Jordan Gele, jucătorii exilați de la FCSB, sunt doriți de Metaloglobus. Președintele nou-promovatei în Superliga a confirmat discuțiile. Cei 3 nu au fost luați în cantonamentul de vară, fiind trecuți pe linie moartă încă dinainte de startul perioadei de pregătire. UTA și-a manifestat interesul pentru toți Edjouma, Băluță și Gele, Botoșani pentru Edjouma, dar încă nici unul dintre cei 3 roș-albaștri nu a semnat cu altă echipă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor